Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18


Większość uszkodzonych sterowników samochodowych nadaje się do naprawy, co pozwala uniknąć problemów z programowaniem kluczy immobilisera, numeru VIN, aktywowaniem wyposażenia pojazdu itp, a tym samym kosztownej wizyty w ASO. Czas naprawy to na ogół 1-2 dni robocze, w szczególnych przypadkach do 14 dni - gdy jest wymagane sprowadzenie elementów z zagranicy.

Zajmujemy się profesjonalną naprawą elektroniki samochodowej w pojazdach większości marek, także ciężarowych, autobusów oraz innych maszyn roboczych. Naprawiamy komputery ECU, ECM, moduły ABS, Comfort, zegary, moduły pomp wtryskowych, falowniki i moduły sterowania roboczych pojazdów elektrycznych. Naprawiamy elektronikę wszelkich pojazdów.

Klientów z Warszawy zapraszamy osobiście do naszego serwisu, najlepiej z autem, a nie tylko z samym wadliwym sterownikiem - należy pamiętać, że komputery samochodowe raczej rzadko psują się bez wyraźnej przyczyny, gdy jednak do tego dojdzie, warto sprawdzić czy przyczyna uszkodzenia nie leży po stronie np. zwarcia w instalacji pojazdu. Klientów spoza Warszawy prosimy o kontakt, celem dokładnego opisania objawów uszkodzenia oraz omówienia sposobu dostarczenia nam uszkodzonego sterownika.


Copyright : 2002 Lara-K Contact: JimWORLD Powered by Free Site Templates