BMW M2 – wszystko co musisz o nim wiedzieć

BMW M2 – wszystko co musisz o nim wiedzieć

11 stycznia, 2021 Wyłącz przez Serwis

Nie ma wątpliwości co do tego, że BMW M2 to jeden z najbardziej stylowych pojazdów od niemieckiej marki. Ten sportowy samochód klasy kompaktowej po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 2014 roku. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść informacji na temat tego wydania. Zapraszamy do lektury!

Co wyróżnia BMW M2?

BMW M2 to pojazd sportowy, który został zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Detroit w 2014 roku. Kod fabryczny tego wydania to F22. Warto dodać, że wersja F23 – kabriolet, również została przedstawiona światu w 2014 roku, lecz podczas Paryskiego Salonu Samochodowego. Co ciekawe, pojazd ten posiada składany dach, którego pełne zamknięcie zajmuje 20 sekund. Początkowo M2 oferowano z silnikami 220i, M235i oraz 220d. W nieco późniejszym czasie do gamy silników dołączyły także motory 218d, 225d oraz 228i, M235xi XDrive, który wyróżnia się sportowym układem kierowniczym. Posiada on także zmienną siłę wspomagania oraz układ hamulcowy M Sport, wraz z elektroniczną regulacją twardości amortyzatorów.

Dlaczego warto wybrać BMW M2?

Opisywany przez nas wóz BMW M2 to niezwykle udany model niemieckiej marki. Produkt ten jest jednym z najchętniej kupowanych samochodów kompaktowych BMW. Wyróżnia się on solidną, stylowo wyglądającą konstrukcją, a także znakomitymi parametrami, które zapewniają wygodną i bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Sprawdź i przekonaj się sam!

bmw m2