Dodatek do paliwa BMW – zadbaj o swój samochód

Dodatek do paliwa BMW – zadbaj o swój samochód

8 maja, 2020 Wyłącz przez R G

Nie ma wątpliwości co do tego, że tylko odpowiednia konserwacja samochodu jest w stanie sprawić, że będzie działał on bezawaryjnie przez długi czas. Produktem, który doskonale sprawdza się jako środek konserwujący i czyszczący to dodatek do paliwa BMW. Do czego służy i jak go stosować? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Dodatek do paliwa BMW – po co go stosować?

Produkt jakim jest dodatek do paliwa BMW – Diesel Spulung od firmy Liqui Moly to wysokiej jakości środek, który pomoże Ci utrzymać samochód w dobrej kondycji. Jest on odpowiedzialny za usuwanie osadów gromadzących się w pompie wtryskowej, we wtryskiwaczach, a także w komorze spalania. Dzięki niemu rozwiążesz problemy z nierówną pracą silnika oraz pojawiającym się stukaniem. Warto pamiętać o tym, że te części utrzymane w czystości zapewniają optymalne osiągi i poprawną pracę silnika. Produkt ten chroni także przed korozją.

Jak używać dodatku do paliwa?

Dodatek do paliwa BMW może być stosowany w każdym dieslowym silniku. Produktu tego nie powinno się rozcieńczać. Puszka 500 ml jest odpowiednia na 75 l paliwa. Dodatek ten powinieneś dodawać do paliwa każdorazowo podczas wykonywania przeglądu. Jeśli Twój silnik ma problemy z prawidłowym działaniem to odłącz zaciski przewodu dopływowego i odpływowego. Następnie uruchom silnik i pozwól mu na pracę przy różnych prędkościach obrotowych. Pamiętaj o wyłączeniu go przed opróżnieniem puszki.

dodatek do paliwa bmw