Mecedes Rzeszów Dworzysko – nowe miejsce na mapie

Mecedes Rzeszów Dworzysko – nowe miejsce na mapie

16 czerwca, 2021 Wyłącz przez J M

W całej Polsce pojawia się coraz więcej salonów samochodowych. Nic dziwnego, bo Polacy z każdym rokiem zarabiają coraz więcej. Skoro jest popyt na tego typu miejsca, to pojawiają się jak grzyby po deszczu. Kolejnym, nowo powstałym miejscem na mapie jest Mecedes Rzeszów Dworzysko dla samochodów ciężarowych.

serwis mercedesa

Mecedes Rzeszów Dworzysko – nieco o miejscu

Swoją działalność Mecedes Rzeszów Dworzysko rozpoczął 1 grudnia roku 2020. To najnowocześniejszy salon i serwis w tym rejonie dla samochodów ciężarowych. Zlokalizowane jest na ulicy Ludwika Chmury 32. Obsługuje on samochody marki FUSO, SETRA i oczywiście Mercedes-Benz. Z drogi S19 i 94 na pewno zauważycie to miejsce. Nowoczesny obiekt to zautomatyzowany salon i serwis wybudowany zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. To miejsce, które stwarza możliwości również rozwoju, bowiem zatrudnić się mogą młodzi mechanizmy, diagnostycy czy inni specjaliści. Oferty pracy warto kontrolować i sprawdzać!

Firma kładzie bardzo duży nacisk na podnoszenie standardów jakości oferowanych usług, dlatego rozwój tego i innych obiektów cały czas następuje. Rozbudowa i modernizacja istniejących jest priorytetem.

mecedes rzeszów dworzysko

Wyposażenie salonu

Warto też zaznaczyć, że powierzchnia Mecedes Rzeszów Dworzysko jest bardzo duża, ze względu na obsługę samochodów ciężarowych. W budynku znajdziecie nie tylko salon, ale również serwis, magazyn i hotel opona, a także profesjonalną myjnię ręczną. Znajdziecie tutaj dosłownie wszystko czego potrzebujecie.