Znak E 2A

Znak E 2A

31 sierpnia, 2022 Wyłącz przez JP

Infrastruktura drogowa z roku na rok w Polsce się poprawia. Sprawia to, iż możemy dotrzeć do większej ilości miast i miejscowości różnymi trasami w szybszy i bardziej efektywny sposób. Może to rodzić niestety też pewnego rodzaju problemy, gdyż jeśli prowadzimy pojazd w wysokiej prędkości, musimy mieć odpowiedni czas na reakcję, by uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Z tego też powodu, na drodze możemy znaleźć wiele znaków, których zadaniem jest przekazanie nam informacji w odpowiednim czasie. Do grona takich znaków należy znak E 2A.

Specyfikacja produktu i przeznaczenie

Znak ten wykonany jest z folii odblaskowej i ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1,25 mm, która jest podwójnie zagięta na całym obwodzie. Dodatkowo tył produktu został zabezpieczony odpowiednią farbą w kolorze szarym. Znak E 2A informuje kierowców o tym, którą drogą należy podążać, by znaleźć się w danej miejscowości. Jest on niezwykle przydatny na drogach, na których poruszamy się z dużą prędkością, dzięki czemu mamy odpowiednią ilość czasu, by móc zająć właściwy pas.

Znak E 2A

Znak E 2A – gdzie znaleźć?

Jeśli planujesz zakup znaków, warto zaopatrzyć się w nie w sklepie, który się w tym specjalizuje. Sklep Protect BHP to firma posiadająca szereg produktów z tematyki znaków oraz architektury miejskiej, w tym znak E 2A, który posiada certyfikat CE.