BMW m135i XDrive M Performance – Wynajem

BMW m135i XDrive M Performance – Wynajem

26 stycznia, 2021 Wyłącz przez P G

Poszukujesz samochodu, które dostarczy Ci niesamowitych emocji oraz wysokiego komfortu podczas jazdy? Nasza usługa BMW m135i XDrive M Perfomance wynajem powinna przypaść Ci do gustu! Jest to niesamowity model auta, którym na pewno wyróżnisz się na drodze. W poniższym wpisie przybliżmy Ci nieco więcej informacji na temat tego niesamowitego auta.

Lider wśród BMW serii 1

BMW m135i XDrive M Perfomance to niekwestionowany lider w swojej serii. Wyróżnia się sportową sylwetką, a pakiet M Perfomance dodaje mu pazura nie tylko w wyglądzie, ale również w funkcjonalności i jeździe. Z przodu możemy zauważyć dość spory grill, który jest charakterystyczny dla tej marki. Nadaje temu samochodowi dodatkowy sportowy akcent. Dzięki pakietowi aerodynamicznego M możemy cieszyć się zwiększoną dynamiką podczas jazdy. Zostały wprowadzone poszycia w progach. Spojler z tyłu dodaje sportowego wydźwięku i po przez docisk zwiększa stabilność podczas jazdy.

bmw m135i xdrive m performance wynajem

Technologie wykorzystane w BMW m135i XDrive M Performance

W tym wyjątkowym samochodzie mamy na wyposażeniu wiele zaawansowanych technologii dbających o nasze bezpieczeństwo oraz wysoki komfort podczas jazdy. Nowoczesny kokpit posiadający funkcje nawigacji, dotykowy ekran w wysokiej rozdzielczości, który wyświetla wskaźniki i całą deskę rozdzielczą. Samochód posiada system multimedialny system od Apple CarPlay, system bezprzewodowego ładowanie telefonu, możliwość sterowania zdalnego za pomocą smartfonu. Tymi wszystkimi funkcjonalnościami możemy cieszyć się podczas jazdy w dłuższe i krótkie trasy. Zapraszamy do wynajmu BMW m135i XDrive M Performance w atrakcyjnej cenie.