Mini Cooper Works GP Wynajem – Niezwykłe auto w zasięgu ręki

Mini Cooper Works GP Wynajem – Niezwykłe auto w zasięgu ręki

9 lutego, 2021 Wyłącz przez P G

Niezależnie od tego czy jesteś fanem lub fanką marki Mini ten samochód zrobi na Tobie niezwykłe wrażenie. Mini Cooper Works GP wynajem dostępny od zaraz w naszej wypożyczalni. Jest to niezwykły samochód nie tylko na sam wygląd, ale ich wyprodukowana ilość. Można śmiało powiedzieć, że jest to unikatowa wersja, gdyż wyprodukowano ich tylko 3 tyś. egzemplarzy a w samej Polsce znajduje się 35 sztuk.

Osiągi Mini Coopera Works GP dosłownie wbiją Cię w fotel

To malutkie autko wbrew pozorom ma ogromną moc w postaci 306 koni mechanicznych. Jego prędkość maksymalna wynosi 265 km/h. Do setki przyspiesza w mniej niż 5,2 sekundy. Zapewniamy, że emocje podczas jazdy będą nieopisane, możemy poczuć się dosłownie jak w gokarcie. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że auto niesamowicie dobrze trzyma się drogi. Sam wydech sportowy od RCP Exhaust jeszcze bardziej podkręci głośny ryk silnika. Samochód napędzany jest na przednią oś. Usługa Mini Cooper Works GP Wynajem to niepowtarzalna okazja na poznanie nowych emocji podczas jazdy samochodem.

mini cooper works gp wynajem

Dlaczego warto wybrać naszą wypożyczalnie?

Znajdziesz u nas same luksusowe i wyjątkowe auta czego przykładem jest Mini Cooper Works GP, który możesz wynająć w kilkanaście minut. Bez dużej ilość dokumentów na przejrzystych i prostych zasadach wypożyczenia. Wybierz swój wymarzony samochód, a my dostarczymy Ci go pod dom. Dla stałych klientów przewidujemy rabaty i promocje. Zapraszamy do kontaktu!