Transport drogowy – Główna usługa Omega Pilzno

Transport drogowy – Główna usługa Omega Pilzno

30 listopada, 2021 Wyłącz przez P G

Firma logistyczna Omega Pilzno oferuje szereg rozwiązań w ramach usługi transportu drogowego. Realizujemy przewozy w kraju, w Europie oraz Turcji. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów przystosowanych do przewozów różnych towarów. Posiadamy ponad 700 pojazdów ciężarowych. To co nas wyróżnia spośród innych operatorów logistycznych do kompleksowa oferta oparta na naszych usługach.

Dlaczego warto zdecydować się na transport drogowy od Omega Pilzno?

Omega Pilzno posiada aż 29 lat doświadczenia w branży TSL jak i również współpracy z klientami z różnych branż. Oferowane przez nas usługi jaką jest m. in transport drogowy są dostosowane do każdej branży. Firma realizuje, również odbiory towarów z produkcji oraz dostawy na linie produkcyjne, aby zabezpieczyć terminowość dostaw. Omega Pilzno realizuje regularne dostawy towarów, również do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych.

transport drogowy

Flota i zasoby ludzkie Omega Pilzno?

Operator logistyczny Omega Pilzno posiada szeroką flotę pojazdów z naczepami różnego typu. Dysponują chłodnią o dopuszczalnym ciężarze ładunku 22 500 Kg, plandeką o dopuszczalnym ciężarze 24 000 Kg, tandemem o dopuszczalnym ciężarze 22 000 Kg oraz zintegrowanym zestawem ekologicznym. Firma zatrudnia doświadczonym i wyspecjalizowanych kierowców, którzy dostarczą towar bezpiecznie i w wyznaczonym czasie. Więcej informacji dowiesz się z oficjalnej strony Omega Pilzno. Zapraszamy do sprawdzenia!