Transport do Słowacji – Usługa świadczona przez DBK Logistics

Transport do Słowacji – Usługa świadczona przez DBK Logistics

7 grudnia, 2021 Wyłącz przez P G

Słowacja znajduje się wśród najczęściej wybieranych krajów w Europie pod względem transportu towarów. Polska posiada wiele podpisanych umów handlowych ze Słowacją. Oferowana przez nas usługa transport do Słowacji jest bardzo popularna wśród naszych klientów. Przejazd jest nieco skomplikowany, gdyż trasa przebiega przez tereny górskie. Firma DBK Logistics niemniej jednak jest bardzo dobrze przygotowana pod względem nowoczesnej floty i doświadczonych kierowców.

Usługi w ramach transportu do Słowacji

Transport do Słowacji świadczymy w formie drogi lądowej FLT(przewóz całopojazdowy) lub LTL(przewóz drobnicowy). DBK Logistics to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w spedycji towarów z różnych branż m. in. elektronicznej, chemicznej, telekomunikacyjnej i wielu innych. Transport towarów obejmuje głównie produkty oraz wyroby rolno-przemysłowe, przemysłu chemicznego oraz elektromaszynowego. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowujemy naszą usługę do przewożonych towarów i zapewniamy im pełne bezpieczeństwo podczas transportu.

transport do słowacji

Dodatkowe informacje

Warto zaznaczyć, że realizujemy przejazdy do największych miast Słowacji oraz mniejszych miejscowości. Oprócz samego transportu do Słowacji świadczymy dodatkowe usługi w postaci magazynowaniu towaru, transportu międzynarodowego, spedycji. Do świadczonych usług wykorzystujemy najnowsze technologie, aby jakość usługi była na jak najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu na stronie DBK Logistics.