Dlaczego warto wybrać Volvo XC60?

Dlaczego warto wybrać Volvo XC60?

27 listopada, 2020 Wyłącz przez P G

Jeśli poszukujesz rodzinnego auta lub po prostu podobają Ci się SUVy świetnym wyborem będzie Volvo XC 60. Samochód wyróżnia się nowoczesnym designem oraz bogatym wyposażeniem. Prowadząc to auto na pewno odczujesz komfort podczas jazdy i bezpieczeństwo.

SUV godny uwagi Volvo XC60

Samochód posiada napęd na cztery koła (AWD) lub tradycyjny na dwa w zależności na jaką wersje się zdecydujemy a w wybranej najmocniejszej wersji silnikowej TwinTurbo, która generuje moc 245 koni mechanicznych auto rozpędza się w 8,3 sekundy do setki. W Volvo XC 60 mamy możliwość wybrania trybu jazdy a aktywnym pneumatycznym zawieszeniem. W środku znajdziemy obszyte fotele w piękną i miękką skórę, panoramiczny dach a multimediami możemy sterować z poziomu smartfonu dzięki innowacyjnym systemom pokładowym. Dostępne funkcje masażu w fotelach, pozwolą nam jeszcze bardziej zrelaksować się i wypocząć podczas jazdy. Jeśli mamy pełne ręce z zakupami, żadnym problemem będzie otworzenie bagażnika za pomocą jednej nogi.

Volvo XC 60

Jedyny taki innowacyjny samochód na drogach

Volvo XC 60 został wyposażony w nowoczesny sprzęt audio Bowers & Wilkins o idealnym rozmieszczeniu. Mamy możliwość sterowaniem funkcjonalnościami auta za pomocą aplikacji Volvo On Call, dzięki której schłodzimy lub ogrzejemy kabinę zanim wejdziemy do auta. Funkcja inteligentnego zasilania pozwoli na bezprzewodowe ładowanie naszego smartfonu. Jeśli lubisz nowoczesne technologie to auto jest stworzone dla Ciebie!