Wynajem BMW M4 Competition w Premium Rental

Wynajem BMW M4 Competition w Premium Rental

19 kwietnia, 2021 Wyłącz przez P G

Jeśli jesteśmy miłośnikami sportowych samochodów i adrenaliny dostarczanej podczas jazdy to nie możemy przejść obojętnie obok BMW M4 Competition. Produkcja tego samochodu rozpoczęła się w 2014 roku i trwa do dziś. Posiada silnik, który generuje bardzo dużą moc. Zapewni Ci niesamowite emocje z jazdy i komfort jazdy.

wynajem bmw m4 competition - koło

Ile kosztuje wynajem BMW M4 Competition?

Wynajem BMW M4 Competition jest to usługa Premium, za którą płacimy 999 zł za dobę. Aktualnie na rynku dostępne są dwie wersje tego samochodu m.in. kabriolet oraz dostępny w naszej wypożyczalni Coupe. Moc jaką generuje silnik to 510 koni mechanicznych. Do setki przyspiesza z zawrotną prędkością, gdyż wystarczy zaledwie 3,8 sekundy. W aucie został zamontowany sportowy wydech RS Sport, który dostarczy nam wrażeń akustycznych. Nowy model wygląda bardzo muskularnie, zostały zamontowane na przodzie maski bardzo duże nerki w porównaniu ze wcześniejszymi modelami.

Wyposażenie samochodu

Wnętrze BMW M4 Competition zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów ze smakiem. Wewnątrz znajdziemy szereg udoskonaleń m.in. zestaw nowych wskaźników, które precyzyjnie ukazują ważne wartości podczas jazdy. System M Setup umożliwia nam konfiguracje parametrów silnika, układu kierowniczego czy amortyzacji. BMW Live Cockpit Professional to zespół ekranów, które ukazują nam drogę i nawigują w określone miejsca.