Mercedes eqa – nowość w linni samochodów

Mercedes eqa – nowość w linni samochodów

24 maja, 2021 Wyłącz przez J M

Mercedes eqa to całkowita nowość w modelach i linii samochodów elektrycznych. Zbudowany jest na bazie samochodu spalinowego GLA, jednak jest w pełni elektryczny zachowując przy tym wszystkie zalety wspomnianego poprzednika.

Mercedes eqa – warto się nim zainteresować?

Nowy Mercedes eqa jest przyszłością elektro mobilności w przyszłości. Idealnie dopasuje się do potrzeb klientów. Posiada ogromną moc, a dodatkowo wyróżnia się napędem na przednie, jak i na wszystkie koła. A jak z zasięgiem? Tych, których to interesuje powinni być bardzo zadowoleniu. Przekracza ponad 300 km, a odmiana o zasięgu WLTP będzie przekraczać aż 500 km. Jego czas ładowania tez nie należy do długich patrząc na inne samochody z kategorii elektrycznej. Potrzebuje on jedynie 5:45 godziny do pełnego naładowania korzystając z 11kW, a przy stacji DDC (100kW) jedynie 30 minut. Dodatkowo Mercedes eqa może pochwalić się świetnym designem i stylistyką która nawiązuje do pierwszego modelu z rodziny elektrycznych, czyli EQC.

Mercedes eqa

Wyposażenie auta

Mercedes eqa standardowo jest wyposażony w inteligentny system MBUX ze świetnymi ekranami i grafiką. Ponad to wyposażenie auta obejmuje kamerę cofania, nastrojowe oświetlenie, diodowe reflektory, czy wielofunkcyjną sportową kierownicę obszytą skórą. Oczywiście ten model można dodatkowo spersonalizować za pomocą dwóch linii stylistycznych i wyposażenia.
Standardowe wyposażenie obejmuje tez asystenta pasa ruchu czy aktywnego asystenta hamowania. Wszystko dla Ciebie i Twojego bezpieczeństwa. Są też różne pakiety wspomagania bezpieczeństwa, które można dodatkowo wykorzystać przy zamówieniu.

Mercedes eqa